Wysyłka gratis
Pełną paletę wysyłamy gratis na terenie Polski!
Europejskie Fundusze Strukturalne i Inwestycyjne
Yes we care
Pobierz Katalog 2024

Data: 15.01.2020

Autor: Tom-Par

Drukuj

Zapisz jako PDF

ToM-PaR z nagrodą Gazele Biznesu

Mierzymy coraz wyżej i wyżej!

Niezmiernie miło nam poinformować, że nasza firma rodzinna ToM-PaR znalazła się w gronie laureatów prestiżowej nagrody Gazele Biznesu, którą nieprzerwanie od 2000 roku przyznaje redakcja „Pulsu Biznesu”.

Nagroda „Gazela Biznesu 2019” to dla nas olbrzymie wyróżnienie i zachęta do dalszej pracy, aby oddawać w ręce naszych Klientów praktyczne, ekologiczne i nowoczesne akcesoria samochodowe.

Nagroda „Gazeli Biznesu” jest dla nas bardzo istotnym wyróżnieniem. To pokazuje, że nasz wkład i zaangażowanie w wytwarzanie nowych produktów, podejście do klienta i podwykonawców oraz zmiana prowadzenia organizacji z typowo zarządczej na turkusową przynosi wymierne efekty. – mówi dyrektor zrządzająca Renata Gutowska.

Wyróżnienie potwierdza, że zaangażowanie i chęci do pracy to sukces bez wyjątku wszystkich pracowników firmy ToM-PaR. “Jestem również dumna z minionego roku – wprowadziliśmy nowe linie produktowe – Futura Natura i Futura Colour. Dokonaliśmy rebrandingu i zmiany strony internetowej, oferując naszym Klientom Platformę B2B do dokonywania zamówień. Ten rok przyniósł wiele wyzwań i zmian, które pozwoliły uzyskać również bardzo dobry wynik, o czym dowiecie się Państwo w kolejnej edycji „Gazeli Biznesu”.

Jak można zaobserwować firma mocno dba o renomę. „Zwracamy uwagę na to kim jesteśmy, jak się zachowujemy, czy jesteśmy sumienni i czy jesteśmy uczciwi” – dodaje Gutowska.

Gazele Biznesu to wyróżnienie dla najdynamiczniej rozwijających się firm z poszczególnych regionów Polski. Wyróżnienie trafia do przedsiębiorstw z sektora MŚP, które dzięki innowacyjności i konsekwentności w realizacji założonych celów biznesowych, doskonale radzą sobie na wymagającym rynku. Nagroda przyznawana jest małym i średnim firmom, które charakteryzują się wyjątkowo dynamicznym rozwojem. Głównym kryterium, jakie należy spełnić, by otrzymać tytuł „Gazeli Biznesu”, to osiągnięcie stałego wzrostu obrotów i odnotowywanie zysków na przełomie 3 kolejnych lat.

Gazela Biznesu to tytuł, który kojarzy się z prestiżem i zarazem świetna rekomendacja mająca niebagatelne znaczenie w kontaktach handlowych z dotychczasowymi i nowymi kontrahentami. Wyróżnienie odzwierciedla dobrą reputację oraz wiarygodność przedsiębiorstw, które dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale dają sobie radę nawet wśród znacznie większych konkurentów.

Gratuluję i dziękuję Wszystkim Pracownikom!

Bardzo dziękujemy za przyznaną nagrodę i gratulujemy wszystkim Laureatom!

Certyfikat Gazele Biznesu