Wysyłka gratis
Pełną paletę wysyłamy gratis na terenie Polski!
Europejskie Fundusze Strukturalne i Inwestycyjne
Futura Colour
Basic Colour

Futura Colour teleskop 90/120

szczotko-skrobaczka

Praktyczna szczotko-skrobaczka wykonana z trwałego materiału z recyklingu i elastycznego włosia, pozwala skutecznie pozbyć się zanieczyszczeń. Zastosowana wzmocniona skrobaczka sprawnie poradzi sobie ze śniegiem i lodem na szybach. Dzięki teleskopowej rozsuwanej rączce pozwala oczyścić ze śniegu nawet duży samochód. Seria Futura Colour łączy w sobie prostotę, dobre wykonanie i wyrafinowaną elegancję. Elementy z tworzywa jak i miękka otulina gwarantują komfort użytkowania tej wyjątkowej szczotko-skrobaczki z teleskopem. Szczotko-skrobaczka jest przyjazna dla użytkowników dzięki wygodnemu, miękkiemu uchwytowi i nie wyślizguje się z rąk.

zamów

Futura Colour aluminium 70

szczotko-skrobaczka

Praktyczna szczotko-skrobaczka wykonana z trwałego materiału z recyklingu i elastycznego włosia, pozwala skutecznie pozbyć się zanieczyszczeń. Zastosowana wzmocniona skrobaczka sprawnie poradzi sobie ze śniegiem i lodem na szybach. Dzięki długiej aluminiowej ale lekkiej rączce pozwala oczyścić ze śniegu nawet duży samochód. Seria Futura Colour łączy w sobie prostotę, dobre wykonanie i wyrafinowaną elegancję. Elementy z tworzywa jak i miękka otulina gwarantują komfort użytkowania tej wyjątkowej szczotko-skrobaczki z teleskopem. Szczotko-skrobaczka jest przyjazna dla użytkowników dzięki wygodnemu, miękkiemu uchwytowi i nie wyślizguje się z rąk.

zamów

Futura Colour 60

szczotko-skrobaczka

Praktyczna szczotko-skrobaczka wykonana z trwałego materiału z recyklingu i elastycznego włosia, pozwala skutecznie pozbyć się zanieczyszczeń. Zastosowana wzmocniona skrobaczka sprawnie poradzi sobie ze śniegiem i lodem na szybach. Seria Futura Colour łączy w sobie prostotę, dobre wykonanie i wyrafinowaną elegancję. Elementy z tworzywa jak i miękka otulina gwarantują komfort użytkowania tej wyjątkowej szczotko-skrobaczki z teleskopem. Szczotko-skrobaczka jest przyjazna dla użytkowników dzięki wygodnemu, miękkiemu uchwytowi i nie wyślizguje się z rąk.

zamów

Futura Colour 55

szczotko-skrobaczka

Praktyczna szczotko-skrobaczka wykonana z trwałego materiału z recyklingu i elastycznego włosia, pozwala skutecznie pozbyć się zanieczyszczeń. Zastosowana wzmocniona skrobaczka sprawnie poradzi sobie ze śniegiem i lodem na szybach. Krótka i poręczna, jest łatwa w przechowywaniu. Seria Futura Colour łączy w sobie prostotę, dobre wykonanie i wyrafinowaną elegancję. Elementy z tworzywa jak i miękka otulina gwarantują komfort użytkowania tej wyjątkowej szczotko-skrobaczki z teleskopem. Szczotko-skrobaczka jest przyjazna dla użytkowników dzięki wygodnemu, miękkiemu uchwytowi i nie wyślizguje się z rąk.

zamów

Futura Colour 35

scraper

A practical scraper made of durable material allows you to effectively get rid of ice on the windows. The Futura Color series combines simplicity, good workmanship and sophisticated elegance. Plastic elements and a soft cover guarantee the comfort of using this unique scraper. User-friendly thanks to the comfortable, soft grips – the „soft handle” – doesn’t slip from your hands.

zamów