Wysyłka gratis
Pełną paletę wysyłamy gratis na terenie Polski!
Europejskie Fundusze Strukturalne i Inwestycyjne
Yes we care
Pobierz Katalog 2024

Rozwój

Już od 30 lat budujemy sukces oparty na wiedzy i doświadczeniu.

Nieustanny rozwój i innowacje są filarami strategii naszej firmy – koncentrujemy się na kluczowych obszarach naszych kompetencji i konsekwentnie inwestujemy w nowe technologie. Tworzymy swobodną kulturę kreatywności, a ciekawość, zapał i wytrwała praca powodują, że nigdy nie stoimy w miejscu!

Zarejestruj się

Innowacje

Projekty unijne

Aktywnie pozyskujemy współfinansowanie Unii Europejskiej z sukcesem realizując projekty spełniające wymogi innowacyjności i ekologii. Finansowanie zdobyte w ramach programów Unii Europejskiej pomogło nam rozbudować park maszynowy i promować firmę na rynkach zagranicznych.

Badania i rozwój

Dzięki inwestycjom w nowoczesne wzornictwo oraz doskonaleniu technologicznemu produkty ToM-PaR cechują się wysoką jakością, ekologicznością oraz designem zgodnym z najnowszymi trendami. Rozbudowa własnego laboratorium badawczego umożliwiła optymalizację procesu produkcyjnego i nowe rozwiązania technologiczne.

Patenty i certyfikaty

ToM-PaR jest jednym z liderów wśród producentów akcesoriów samochodowych w Polsce i Europie. Wysoka oraz uznana pozycja rynkowa firmy wiąże się przede wszystkim z tym, iż konkurujemy na rynku jakością obsługi oraz unikalnością produktów, spełniających polskie i unijne normy.

Innowacje zarządcze

ToM-PaR – jako firma rodzinna – wprowadził turkusową strategię zarządzania – wierzymy, że wszyscy pracownicy są równi, bez względu na doświadczenie, staż pracy oraz zajmowane stanowiska, a nasza działalność opiera się na wzajemnej pomocy, zaufaniu i współpracy.

Organizacje

Jesteśmy członkiem wielu organizacji biznesowych, potwierdzających naszą wiarygodność i współpracę na wielu polach w celu nieustannego rozwoju.

Nowoczesny park maszynowy

ToM-PaR – lider nowoczesnych technologii w produkcji akcesoriów motoryzacyjnych w Polsce, unowocześnił swój park maszynowy o maszynę 3-komponentową, która jest nowością na rynku polskim w tej branży.