Wysyłka gratis
Pełną paletę wysyłamy gratis na terenie Polski!
PL
EN
Europejskie Fundusze Strukturalne i Inwestycyjne
Yes we care
Pobierz Katalog 2020

Data: 10.02.2021

Autor: ToM-PaR

Drukuj

Zapisz jako PDF

ToM-PaR ponownie z nagrodą Gazele Biznesu

Szanowni Państwo,

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że po raz kolejny znaleźliśmy się w gronie najbardziej dynamicznie rozwijających się firm prestiżowego rankingu Gazel Biznesu, sporządzanego przez dziennik Puls Biznesu.

Dziękujemy!

Jednocześnie awansowaliśmy o 850 miejsc w zestawieniu firm z całej Polski w stosunku do ubiegłego roku.

Gazela Biznesu to dla nas szczególna nagroda oraz prestiżowy tytuł.

Cieszymy się z tego wyróżnienia i serdecznie dziękujemy naszym klientom za współpracę oraz wszystkim innym osobom, które przyczyniają się do naszego stałego rozwoju!

Nie ustajemy w wysiłkach, aby rozwijać naszą firmę – chcemy nadal proponować obecnym i potencjalnym klientom praktyczne, dobrej jakości produkty oraz wysokiej jakości obsługę klienta.

Więcej informacji o naszej firmie: www.tom-par.com.pl

Informacje o rankingu: www.pb.pl/gazele

Data: 20.05.2020

Autor: ToM-PaR

Drukuj

Zapisz jako PDF

ToM-PaR zawsze stawia na rozwój i innowacje!

Już od 30 lat budujemy sukces oparty na wiedzy i doświadczeniu.

Nieustanny rozwój i innowacje są filarami strategii naszej firmy – koncentrujemy się na kluczowych obszarach naszych kompetencji i konsekwentnie inwestujemy w nowe technologie. Tworzymy swobodną kulturę kreatywności, a ciekawość, zapał i wytrwała praca powodują, że nigdy nie stoimy w miejscu!

Dzięki naszemu doświadczeniu, unikalnym rozwiązaniom i wysokiej jakości produktom – dostarczamy wyjątkowe korzyści biznesowe. Naszym celem jest, zadowolenie Klientów z jakości obsługi – tak, by stali się naszymi najlepszymi ambasadorami. Wierzymy, że zaangażowaniem gwarantujemy dodatkowe wartości – indywidualne podejście, elastyczność, partnerstwo.

Data: 28.04.2020

Autor: ToM-PaR

Drukuj

Zapisz jako PDF

Kluczem do sukcesu ToM-PaR są ludzie!

Jesteśmy firmą rodzinną i cenimy sobie partnerstwo. Nasi Pracownicy wnoszą do firmy swoje zaangażowanie i kreatywność, a Klienci pomysły i oczekiwania. W zamian obiecujemy, że dajemy z siebie wszystko oraz gwarancję

– szukamy rozwiązań, a nie problemów!

Zapewniamy unikalną atmosferę zaufania i współpracy, pozytywnie wpływającą na obustronny sukces. Wierzymy w naszą wizję partnerskiego zarządzania – jesteśmy organizacją turkusową. W naszej firmie dzięki temu partnerskiemu podejściu do zarządzania traktujemy się z szacunkiem, wspieramy, dążymy do tego samego celu i wzajemnie inspirujemy do kreatywnych rozwiązań. Zebrane atuty pomagają w budowaniu trwałych relacji, zarówno z dużymi, jak i mniejszymi graczami. Traktujemy wszystkich jednakowo, z należytym szacunkiem i uznaniem. Decydując się na współpracę z nami, stawiają Państwo na stabilność, wygodę i zysk. Wszystko to daje podstawę doskonałych relacji biznesowych oraz generowania w łatwy i wygodny sposób coraz większych dochodów.

 

Data: 15.01.2020

Autor: ToM-PaR

Drukuj

Zapisz jako PDF

ToM-PaR z nagrodą Gazele Biznesu

Mierzymy coraz wyżej i wyżej!

Niezmiernie miło nam poinformować, że nasza firma rodzinna ToM-PaR znalazła się w gronie laureatów prestiżowej nagrody Gazele Biznesu, którą nieprzerwanie od 2000 roku przyznaje redakcja „Pulsu Biznesu”.

Nagroda „Gazela Biznesu 2019” to dla nas olbrzymie wyróżnienie i zachęta do dalszej pracy, aby oddawać w ręce naszych Klientów praktyczne, ekologiczne i nowoczesne akcesoria samochodowe.

Nagroda „Gazeli Biznesu” jest dla nas bardzo istotnym wyróżnieniem. To pokazuje, że nasz wkład i zaangażowanie w wytwarzanie nowych produktów, podejście do klienta i podwykonawców oraz zmiana prowadzenia organizacji z typowo zarządczej na turkusową przynosi wymierne efekty. – mówi dyrektor zrządzająca Renata Gutowska.

Wyróżnienie potwierdza, że zaangażowanie i chęci do pracy to sukces bez wyjątku wszystkich pracowników firmy ToM-PaR. “Jestem również dumna z minionego roku – wprowadziliśmy nowe linie produktowe – Futura Natura i Futura Colour. Dokonaliśmy rebrandingu i zmiany strony internetowej, oferując naszym Klientom Platformę B2B do dokonywania zamówień. Ten rok przyniósł wiele wyzwań i zmian, które pozwoliły uzyskać również bardzo dobry wynik, o czym dowiecie się Państwo w kolejnej edycji „Gazeli Biznesu”.

Jak można zaobserwować firma mocno dba o renomę. „Zwracamy uwagę na to kim jesteśmy, jak się zachowujemy, czy jesteśmy sumienni i czy jesteśmy uczciwi” – dodaje Gutowska.

Gazele Biznesu to wyróżnienie dla najdynamiczniej rozwijających się firm z poszczególnych regionów Polski. Wyróżnienie trafia do przedsiębiorstw z sektora MŚP, które dzięki innowacyjności i konsekwentności w realizacji założonych celów biznesowych, doskonale radzą sobie na wymagającym rynku. Nagroda przyznawana jest małym i średnim firmom, które charakteryzują się wyjątkowo dynamicznym rozwojem. Głównym kryterium, jakie należy spełnić, by otrzymać tytuł „Gazeli Biznesu”, to osiągnięcie stałego wzrostu obrotów i odnotowywanie zysków na przełomie 3 kolejnych lat.

Gazela Biznesu to tytuł, który kojarzy się z prestiżem i zarazem świetna rekomendacja mająca niebagatelne znaczenie w kontaktach handlowych z dotychczasowymi i nowymi kontrahentami. Wyróżnienie odzwierciedla dobrą reputację oraz wiarygodność przedsiębiorstw, które dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale dają sobie radę nawet wśród znacznie większych konkurentów.

Gratuluję i dziękuję Wszystkim Pracownikom!

Bardzo dziękujemy za przyznaną nagrodę i gratulujemy wszystkim Laureatom!

Certyfikat Gazele Biznesu