Wysyłka gratis
Pełną paletę wysyłamy gratis na terenie Polski!
PL
EN
Europejskie Fundusze Strukturalne i Inwestycyjne
Yes we care
Pobierz Katalog 2020

Data: 13.10.2019

Autor: ToM-PaR

Drukuj

Zapisz jako PDF

Posiadamy certyfikat FSC®

W ToM-PaR jesteśmy świadomi wagi ekologii i chronienia zasobów lasów naturalnych. Dlatego radością i dumą nas napełnia zdobyty Certyfikat FSC CoC- jako producenta wyrobów z drewna. Traktujemy go jako dowód na odpowiednie pochodzenie naszych materiałów drzewnych i gwarancję, że pochodzą z dobrze zarządzanych lasów z certyfikatem FSC.

FSC to organizacja not-for-profit o zasięgu globalnym, zajmująca się promowaniem odpowiedzialnej gospodarki leśnej na całym świecie. FSC określa normy w oparciu o ustalone zasady odpowiedzialnej gospodarki leśnej przy wsparciu interesariuszy środowiskowych, społecznych i gospodarczych. System certyfikacji FSC jest obecnie uznawany za jeden z najbardziej wiarygodnych wśród istniejących na świecie systemów certyfikacji zasobów leśnych.

                       

Certyfikacja kontroli pochodzenia produktu FSC (FSC COC) służy weryfikacji, że materiał z certyfikatem FSC został prawidłowo zidentyfikowany i oddzielony od materiałów niecertyfikowanych i niekontrolowanych – w ramach całego łańcucha dostaw, z punktu A do punktu B.
Wybierając produkty z etykietą FSC wspierasz odpowiedzialną gospodarkę leśną na świecie.

 

Data: 09.10.2019

Autor: ToM-PaR

Drukuj

Zapisz jako PDF

Patenty – kapitał firmy

Nie ustajemy w wysiłkach, by wyprzedzać naszą konkurencję i wciąż wprowadzać innowacje technologiczne.

Prezes Jerzy Rutkowski wraz z synem Tomaszem Rutkowskim, odpowiedzialnym za rozwój technologii – postanowili zoptymalizować koszty produkcji oraz zredukować czas produkcji zaworu do wody w szczotkach myjących. Wraz z zespołem projektowym przystąpili do prac badawczych i konstrukcyjnych, czego efektem jest stworzenie zaworu gdzie korpus zbudowany jest jedynie z jednej części – w serii szczotek do mycia NT Premium oraz Lux. Numer patentu – P30751PL00/DAS. Opatentowana jest także końcówka ściągaczki Top Dry II, która służy do ściągania wody z małych powierzchni np. lusterek.

Nasze firmowe laboratorium badawcze odnosi sukces przede wszystkim ze względu na wysoki poziom merytoryczny oraz kreatywne warunki współpracy.

Data: 09.10.2019

Autor: ToM-PaR

Drukuj

Zapisz jako PDF

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej

Certyfikat to prestiżowe wyróżnienie, które zdobyć mogą wyłącznie firmy spełniające ściśle określone kryteria. Tylko 1% firm na rynku znajduje się w elitarnym gronie wyróżnionych. Wyróżnieni Certyfikatem to firmy o danych finansowych dających gwarancję na wysoki poziom rentowności, zdolności i płynności finansowej, których poziom zadłużenia oraz zarejestrowanych przeterminowanych płatności jest znikomy.