Wysyłka gratis
Pełną paletę wysyłamy gratis na terenie Polski!
Europejskie Fundusze Strukturalne i Inwestycyjne
Yes we care
Pobierz Katalog 2024
Futura Natura

New Futura Natura

Futura Natura 70 prosta

szczotko-skrobaczka

Lekka i poręczna szczotko-skrobaczka do odśnieżania samochodów z drewna z gładkim wygodnym do trzymania uchwytem. Specjalne syntetyczne włosie delikatnie rozszczepione zastosowane w szczotce, sprawia, że dobrze zbiera śnieg z czyszczonej powierzchni. Szczotka nie gubi włosia i nie rysuje karoserii. Skrobaczka wykonana jest z trwałego materiału pochodzącego z recyklingu, który skutecznie usuwa lód i zmrożony śnieg nie rysując szyby.

zamów

Futura Natura 70 karbowana

szczotko-skrobaczka

Lekka i poręczna szczotko-skrobaczka do odśnieżania samochodów z drewna o ciekawym prążkowanym ergonomicznym uchwycie, które pomaga w trzymaniu szczotki. Włosie wykonano z tworzyw sztucznych o odpowiednio dobranej miękkości tak, aby dobrze zbierało śnieg z czyszczonej powierzchni – zastosowano mieszankę włosia syntetycznego i naturalnego. Szczotka nie gubi włosia i nie rysuje karoserii. Skrobaczka wykonana jest z trwałego materiału pochodzącego z recyklingu, który skutecznie usuwa lód i zmrożony śnieg nie rysując szyby.

zamów

Futura Natura 55 prosta

szczotko-skrobaczka

Lekka i poręczna szczotko-skrobaczka do odśnieżania samochodów z drewna o gładkim uchwycie, które pomaga w trzymaniu szczotki. Włosie wykonano z tworzyw sztucznych o odpowiednio dobranej miękkości tak, aby dobrze zbierało śnieg z czyszczonej powierzchni. Szczotka nie gubi włosia i nie rysuje karoserii. Skrobaczka wykonana jest z trwałego materiału pochodzącego z recyklingu, który skutecznie usuwa lód i zmrożony śnieg nie rysując szyby.

zamów

Futura Natura 55 karbowana

szczotko-skrobaczka

Lekka i poręczna szczotko-skrobaczka do odśnieżania samochodów z drewna o ciekawym prążkowanym ergonomicznym uchwycie, które pomaga w trzymaniu szczotki. Włosie wykonano z tworzyw sztucznych o odpowiednio dobranej miękkości. Zmiotka posiada dwa rodzaje włosia zmieszanego tak, aby dobrze zbierało śnieg z czyszczonej powierzchni – zastosowano mieszankę włosia naturalnego i syntetycznego. Szczotka nie gubi włosia i nie rysuje karoserii. Skrobaczka wykonana jest z trwałego materiału z pochodzenia z recyklingu, który skutecznie usuwa lód i zmrożony śnieg nie rysując szyby.

zamów

Futura Natura prosta

zmiotka

Praktyczna zmiotka z drewnianą gładką rączką została wykonana w 100% z drewna pozyskanego z lasów hodowlanych. Włosie wykonano z tworzyw sztucznych pochodzących z recyclingu o odpowiednio dobranej miękkości.  Zmiotka idealnie nadaje się do zamiatania śniegu, jak i do mokrego jak i suchego kurzu.

zamów

Futura Natura karbowana

zmiotka

Praktyczna zmiotka z finezyjnym prążkowaniem drążka dla lepszego uchwytu, została wykonana w 100% z drewna pozyskanego z lasów hodowlanych. Włosie wykonano z tworzyw sztucznych pochodzących z recyclingu o odpowiednio dobranej miękkości.  Zmiotka idealnie nadaje się do zamiatania śniegu, jak i do zamiatania zarówno mokrego jak i suchego kurzu.

zamów

Futura Natura prosta

skrobaczka

Lekka i poręczna skrobaczka z drewna bukowego o ciekawym ergonomicznym uchwycie, które pomaga w trzymaniu.  Skrobaczka wykonana jest z trwałego materiału odpornego na działanie niskich temperatur, który skutecznie usuwa lód i zmrożony śnieg nie rysując szyby.

zamów

Futura Natura karbowana

skrobaczka

Lekka i poręczna skrobaczka do lodu z drewna bukowego o ciekawym prążkowanym uchwycie, które pomaga w trzymaniu szczotki. Skrobaczka jest dodatkowo wzmocniona, aby dobrze zbierała śnieg z czyszczonej powierzchni, jednocześnie nie niszcząc karoserii.

zamów