Wysyłka gratis
Pełną paletę wysyłamy gratis na terenie Polski!
PL
EN
Europejskie Fundusze Strukturalne i Inwestycyjne
Yes we care
Pobierz Katalog 2023

Zostań naszym Partnerem

W dzisiejszym świecie ostrej konkurencji dbanie o jakość i nowoczesność produktów jest oczywistą powinnością każdej firmy. Co nas wyróżnia na tle konkurencji? Przede wszystkim stałe i ambitne dążenie do innowacyjnych rozwiązań. Z dumą możemy powiedzieć, że jesteśmy elastycznym, nowoczesnym producentem i realizujemy nawet najtrudniejsze pomysły naszych Klientów.

Zapewniamy unikalną atmosferę zaufania i współpracy, pozytywnie wpływającą na obustronny sukces. Wierzymy w naszą wizję partnerskiego zarządzania – jesteśmy organizacją turkusową. W naszej firmie dzięki temu partnerskiemu podejściu do zarządzania traktujemy się z szacunkiem, wspieramy, dążymy do tego samego celu i wzajemnie inspirujemy do kreatywnych rozwiązań. Zebrane atuty pomagają w budowaniu trwałych relacji, zarówno z dużymi, jak i mniejszymi graczami. Traktujemy wszystkich jednakowo, z należytym szacunkiem i uznaniem. Decydując się na współpracę z nami, stawiają Państwo na stabilność, wygodę i zysk. Wszystko to daje podstawę doskonałych relacji biznesowych oraz generowania w łatwy i wygodny sposób coraz większych dochodów.

Jak współpracujemy? Gwarantujemy:

  • Dedykowany, doświadczony w realizacjach zespół handlowy;
  • Wiedzę oraz zaangażowanie niezbędne w szybkiej realizacji zamówień;
  • Bliską komunikację i pełną współpracę;
  • Jakość produktów i materiałów – nasze produkty są certyfikowane, projektowane według najnowszych trendów, a autorskie rozwiązania opatentowane;
  • Know how  – 30 lat doświadczenia na arenie międzynarodowej pozwala nam dostarczać usługi na najwyższym poziomie.

Istotnym dla nas założeniem, jest również gotowość do współpracy międzynarodowej oraz przystosowywanie się do różnorakich standardów i wymagań. Posiadamy na tym obszarze bogate doświadczenie i cieszymy się wieloma sukcesami. Ciągły rozwój i wytrwała praca powodują, że zdobywamy pozycję lidera zmian w sektorze akcesoriów samochodowych.

Jakie oferujemy korzyści?

  • Jako producent dostosowujemy ofertę do indywidualnych potrzeb Klienta – np. co do pakowania, znakowania, nanoszenia logo, kolorystyki. Możemy zaproponować nowe wzory produktów, wprowadzenie zmian do istniejącej oferty;
  • Gwarantujemy system kontroli przed procesem produkcyjnym – wysyłamy wzory do Klientów, a w trakcie produkcji przygotowujemy fotodokumentację, zapraszamy na wizytę naszych Klientów;
  • Realizujemy zamówienia na bieżąco, ale też na zasadach prognoz ilościowych –  towar przechowujemy w profesjonalnych warunkach w naszych magazynach;
  • Zawsze dokładamy wielu starań, by jak najszybciej realizować zamówienia.

Dzięki naszemu doświadczeniu, unikalnym rozwiązaniom i wysokiej jakości produktom – dostarczamy wyjątkowe korzyści biznesowe. Naszym celem jest, zadowolenie Klientów z jakości obsługi – tak, by stali się naszymi najlepszymi ambasadorami. Wierzymy, że zaangażowaniem gwarantujemy dodatkowe wartości – indywidualne podejście, elastyczność, partnerstwo.

Będąc naszym klientem biznesowym, możesz składać zamówienia w dogodnym dla Ciebie momencie i czasie dzięki Platformie B2B. Platforma przede wszystkim umożliwia sprawne składanie większych zamówień, dzięki zbiorczej funkcji zamawiania produktów z całego naszego asortymentu. To wygoda i automatyzacja, na których skupiliśmy swoją uwagę, tworząc platformę w trosce o Nasz wspólny biznes. Wiemy, że klienci B2B cenią czas, stąd nasza firma, dzięki uproszczonemu procesowi zamówień, pozwala realizować bieżące zakupy, tak, aby w jak najprostszy sposób móc złożyć zamówienie, stworzyć listę zapotrzebowań najczęściej kupowanych produktów lub ponawiać swoje zamówienia za pomocą kilku kliknięć.

Chętnie współpracujemy ze wszystkimi, którzy wspierają nas swoją wiedzą i inspirują do ciągłych poszukiwań nowych możliwości rozwoju. Zawsze chętnie zainwestujemy nasz entuzjazm, zespół projektantów i technologie aby zrealizować cele biznesowe naszych Klientów. Dziś chętnie zainwestujemy w Twoją firmę!

Nie zwlekaj i ciesz się partnerską współpracą

Zarejestruj się już dziś!

Zapraszamy do współpracy