Wysyłka gratis
Pełną paletę wysyłamy gratis na terenie Polski!
Europejskie Fundusze Strukturalne i Inwestycyjne
Yes we care
Pobierz Katalog 2024

Data: 09.10.2019

Autor: ToM-PaR

Drukuj

Zapisz jako PDF

Turkusowy model zarządzania – koncepcja z duszą

Nasz model zarządzania można porównać do organizmu, gdzie każda komórka spełnia określoną rolę, wszystkiemu przyświeca główny cel: zdrowy, dobrze funkcjonujący organizm.

W firmie ToM-PaR działmy według zasad:

  1. Robisz to, co potrafisz.
  2. Robisz to, co potrzebne.
  3. Jesteś za to odpowiedzialny.
  4. To, co robisz, możesz zmienić, ale z zachowaniem 1, 2 i 3.

W ToM-PaR mamy przekonanie, że ludzie z własnych wyborów angażują się w różne zadania i przydzielają sobie role dostosowane do indywidualnych umiejętności. Są w naszej firmie, ponieważ dobrze się w niej czują. U nas nie ma rotacji pracowników. Nie ma stanowisk, są funkcje. Te ostatnie mogą być jednak zmieniane wraz ze zdobywaniem nowych umiejętności lub z powodu chęci spróbowania czegoś nowego. Oto 3 filary w które głęboko wierzymy:

  • Samoorganizacja czyli zdolność członków zespołu do samozarządzania, brania na siebie odpowiedzialności oraz elastycznego dostosowywania się do bieżących wyzwań;
  • Pełnia  – poczucie, że można być sobą w pracy, być akceptowanym takim, jakim się jest, brak potrzeby rozdzielenia życia zawodowego i prywatnego;
  • Cel ewolucyjny czyli misja i wizja firmy, ale z perspektywy firmy jako żyjącego i zmieniającego się organizmu, który ma cel życiowy, a członkowie zespołu pomagają go każdego dnia realizować.

W naszej firmie dzięki temu partnerskiemu podejściu do zarządzania traktujemy się z szacunkiem, wspieramy, dążymy do tego samego celu i wzajemnie inspirujemy do kreatywnych rozwiązań. A do tego zwyczajnie darzymy się sympatią! Zdajemy sobie sprawę, że to nowatorskie podejście do zarządzania firmą. Ale jesteśmy doskonałym przykładem na to, że jest poparte sukcesami!

Yes, we care!